Tartalmas évadot zártunk kedden este az Aszakkör foglalkozásainak keretén belül és ennek koronája volt a kiállításmegnyitó is, melyen a érdeklődők betekintést nyerhettek a munkafolyamatokba és a kész munkákban is gyönyörködhettek. Ebben az évadban Tanúsítványokat osztottunk ki a Gyertyaöntő, a Makramé és Szövés kereten szakkörök résztvevőinek. Öröm volt velük a munka! Köszönjük a lehetőséget a Nemzeti Művelődési Intézetnek és reméljük, a következő évadban még több mesterségbe tudunk belekóstolni!