Az évad utolsó Kávészünetjén az „Apának lenni ma” témáját jártuk körül, őszinte gondolatokkal, személyes történetekkel és sok közös felismeréssel. A beszélgetés ismét bebizonyította, hogy a szülői szerepek kihívásairól és szépségeiről érdemes nyíltan beszélni. Köszönjük Anikónak és minden résztvevőnek a tartalmas együttlétet és a bizalommal teli légkört. Szeptembertől új témákkal, új kérdésekkel és újabb inspiráló találkozásokkal várjuk Önöket a Kávészüneten!




