Emlékezünk.
És miközben emlékezünk, hitet teszünk amellett is, hogy összetartozunk.
Oda, ahol ugyanaz a nap világít ránk, ugyanazok a csillagok ragyognak fölénk, és ahol a fellobbanó láng fényében átérezhetjük mindazt, ami összeköt bennünket.
Megemlékezésünk ünnepi műsorában közreműködtek a VMNKK Kelepelők és a Dunavirág énekcsoport tagjai, valamint Baji Ella, Kurai Noémi és Kiss Blanka szólisták. Szabó István szavalattal járult hozzá az esemény meghitt hangulatához, míg a Petőfi Sándor MMK Bokréta kórusa közös éneklésével tette még emelkedettebbé a műsor pillanatait. Közreműködésükkel méltó módon emlékezhettünk meg a Nemzeti Összetartozás Napjáról, erősítve közösségünk összetartozását és nemzeti identitását.










